Sponzori Fitnes Festa 1



Frizerski salon Capelli, Višegradska 12
Ski i Snowboard centar, Ada Ciganlija
Restoran Bella Vista, Karađorđeva 2,
Estetik Studio, Zrmanjska 12
Fitnes centar D&D, Gramšijeva 5
Taekwando klub Feniks, Dvoržakova 16
Solarijum studio Art Of Sun, Jurija Gagarina 151 
Salon KM SATISFACTION, Bulevar Arsenija Čarnojevića 186, lokal 2
Frizerski salon JELENA, Bulevar Zorana Đinđića 197/z
Fitnes centar Maximus, Stevana Brakusa 4

PRIZNANJA:

Ove godine dodelili smo zahvalnice fitnes centrima  i lokacijama sa kojima uspešno saradjujemo i 
priznanja našim odanim članovima i instruktorima. Trudićemo se da to postane tradicija svake 
godine, jer naša želja je da uvek nagradimo trud, rad i zalaganje u duhu dalje uspešne saradnje i 
druženja.

Diplome instruktorima:
Nina Stojadinović  - Najbolja profesorka fitnesa i najveća pokretačka snaga ikada
Dragana Nestorović – Najveći doprinos razvoju kluba u sezoni 2006/2007
Andrijana Dodić – Najbolji timski igrač u sezoni 2006/2007
Ružica Novaković – Najbolji prezenter u sezoni 2006/2007
Suzana Skenderoski – Najvredniji i najveseliji instruktor u sezoni 2006/2007
Gordana Dobrić – Najpozitivniji instruktor u sezoni 2006/2007

Zahvalnice lokacijama za uspešnu saradnju:
AXIS Fitness, Fitnes centar D&D, Fitnes centar UNICORN, Fitnes centar MAXIMUS, Fitnes centar INTEGRAL, Fitnes centar BELLA VISTA,
Teretana TITAN GYM, TRAS, GENEX, Taekwando klub GALEB, Taekwando klub FENIKS

1. Najodaniji Ninas vežbači u svim sezonama:
Jelena Đokić
Marija Vujović

2. Najodaniji Ninas vežbači u sezoni 2006/2007:
AXIS – Emina Sarić, mix pilates & Dejana Sekulić, mix aerobik
TITAN GYM – Marija i Ljiljana Damjanov, mix pilates & Milica Stojaković, mix aerobik
GENEX – Jelena Čuškar, mix pilates & Ana Popović, mix aerobik
D&D – Olivera Videnović, mix pilates & Jelena Nikolić, mix aerobik
MAXIMUS – Vesna G. Miljević, mix pilates & Vesna Radovanović, mix aerobik
GALEB – Gordana Aćimović, mix pilates
TRAS – Jelena Škuljec, mix aerobik

Najokretnija grupa – AXIS pon, sre, pet od 19h
Najnasmejanija i najpozitivnija grupa – MAXIMUS pon, sre, pet  od 19h
Najveselija grupa – GALEB pon, sre, pet  od 19h

NAGRADE:

Gratis šišanje i feniranje, Frizerski salon Capelli – Katarina Čulić
Gratis feniranje, Frizerski salon Capelli – Danijela Ovuka
Aqua Viva oprema- Milena Marović
Pilates lopta – Tamara Avramović
Večera za dvoje, restoran Bella Vista – Gordana Golović
Gratis teretana, Taekwando klub Fenix –Dragana Samardžija
Gratis teretana, Taekwando klub Fenix – Marija Vujović
Obuka skijanja na pokretnoj traci, Ski i Snowboard centar, Ada Ciganlija – Zorica Rogač
Obuka vožnje rolera, Ski i Snowboard centar, Ada Ciganlija – Miljana Zeković
Gratis teretana, Fitnes centar D&D – Jelena Ćirić
Gratis teretana, Fitnes centar D&D – Dragana Ševo
Losion za čišćenje lica – Jelena Nikolić
Gratis solarijum, Art of Sun – Jelena Žuža
Gratis solarijum, Art of Sun – Dejana Sekulić
Pharmanova paket – Dragana Zeković
Parcijalana masaža – Biljana Marjanović
Gratis muško šišanje – Jelena Ivanović
Gratis manikir, KM STISFACTION - Mirjana Jelić
Gratis solarijum, KM SATISFACTION  – Jovana Ilić
Gratis feniranje – Biljana Miščević
Nadogradnja trepavica, Estetic studio – Olga Ješić
Relax masaža, Estetic studio – Biljana Marjanović
Gratis depilacija, Estetic studio – Biljana Miščević

Program | Raspored | Kontakt

Copyright © Fitnes Fest 2015. All Rights Reserved.